st 16.9.2009 |

Zápas Lovosice - Jičín

Po prohraném zápase v Třeboni chtěli domácí odčinit ztrátu bodů proti soupeři z Jičína. Začátek zápasu ale dokonale vyšel soupeři, který třemi rychlými brankami vedl 3:0. Domácím se nedařilo zakončení a první branku vstřelili až v šesté minutě. Postupem času srovnali se soupeřem krok, v 19.minutě se dostaly Lovosice poprvé v zápase do vedení 8:7 a do šaten odcházeli za stavu 12:10. Ve druhé půli si domácí hráči udržovali tříbrankové vedení, které se ale Jičínu ve 21.minutě podařilo srovnat na 19:19. Až do konce zápasu bylo k vidění drama, ve kterém rozhodoval každý gól. Jičínu se podařilo minutu před koncem srovnat na 24:24 a tímto výsledkem utkání také skončilo. Neomylnou muškou se prezentoval Masák, který se na bodu pro Jičín podílel devíti brankami.